اصلاح طرح لبخند

هر شخصی تعريف متفاوت از لبخند ايده‌آل خود دارد. دندانپزشک ما در کلينيک با توجه به ظاهر کلي چهره‌ شما  به دقت لبخند شما را به وسیله اپلیکیشن زیبایی دندان تشخيص مي‌دهد و سعي مي‌کند انتظارات‌ زیبایی دندان ها را با توجه به نگه داشتن بهداشت دهان  برآورده کند تا در نهايت لبخندي جذاب و کاملاً متناسب بر صورت‌تان نقش ببندد. ما پيش از شروع درمان زیبایی و طرح لبخند چندین عکس دیجیتالی از شما میگیریم و با استفاده از قالب های مخصوص تشخیص با دستکاري دندان‌ها روی مدل های دندانپزشکی که ما به ان کست میگوییم و همچنین با استفاده از روش‌هاي تصويربرداري رايانه‌اي تعاملي براي طراحي و شبيه سازي لبخند رويايي انتخابي‌تان بهره مي‌گيريم.لازم به ذکر است که تناسب دندان ها یه هم و با خود دندان شامل قانون های میباشد که توضیح ان برای بیمار زیاد ساده نیست ولی با استفاده از عکس و گالری قبل و بعد بیماران جهت برتر کردن لبخند میتوانیم رنگ و اندازه دندان ها را با خود بیمار انتخاب کنیم.

دندانپزشک زیبایی با بهره‌گیری از روش‌های جدید و بنیادی طراحی لبخند، نقش بستن لبخندی زیبا و جذاب را بر چهره‌تان امکان پذیر میکند. قوانین استفاده از سرامیک تقویت شده با لوسیت در دندانپزشکی مشخص است و ما میتوانیم، ظرف تنها دو جلسه لبخندتان را به نحو چشمگیری  قشنگ تر و بهبود دهیم.

این  سری اعمال پیشرفته زیبایی به شیوه‌ای کاملاً اختصاصی و متناسب با ویژگی‌های چهره بیمار انجام می‌شود تا لبخندی شگفت‌انگیز بر لب های سما نقش ببندد. در این اعمال زیبایی تغییرات کوچک ولی مهمی در دندان‌ها به گونه‌ای ایجاد می‌شود که نتیجه ان چهره‌ را زیباتر از پیش می‌سازد.

پس از پایان کار یعنی ۲ تا ۳ جلسه طراحی لبخند و دیدن بازتاب لبخند زیبای خود در آینه، با اعتمادبه‌نفس‌ بیشتری در اجتماع حضور پیدا خواهید کرد.

یک دندانپزشک زیبایی باید اجزاء و روابط بین دندان ها را کامل بشناسد و به آنها دقت کند. اصلاح طرح لبخند  و یا  همان طراحی لبخند به زبان ساده تر مجموعه ای از درمانهای زیبایی دندان ها را در بر می گیرد تا به ایجاد لبخندی زیبا منجر گردد. این درمانها شامل  سفید کردن دندان ها (بلیچینگ)، لمینیت، ونیرهای سرامیکی که با قالب گرفتن و کمک تکنسین زیبایی سرامیست و یا کامپوزیت ونیر که فقط خود دندانپزشک بدون کمک از لابراتوار دندانسازی انجام میدهد، روکش های فول سرامیک و روکش های تمام سرامیکی از جنس ایمکس و یا زیرکونیا است، تا توسط این متد های دندانپزشکی رنگ، شکل، فرم، موقعیت را اصلاح کنیم و لبخندی زیبا و جذاب را به شما هدیه بدهیم. نکته  مهم دیگر در اصلاح طراحی لبخند آن است که این درمان تنها در افرادی که دارای دندانهای خراب، شکسته، نامرتب و تغییر رنگ دارند، انجام نمیشود بلکه در کسانی که دندانهای خوب و سالمی دارند نیز گاهی با تغییراتی بسیار کوچک در فرم و یا سفید کردن دندانها می توان تغییر مثبت چشمگیری در تقارن و ظاهر شخص ایجاد نمود.

فاصله بین دندانها به علل مختلف ایجاد میشود و باعث شده تا کسانی که به هر دلیلی ارتودنسی نکرده اند را به دندانپزشکی زیبایی معرفی کند. در کلینیک دندانپزشکی ما صدها بیمار از ارتودنس های بسیار خوب تهران جهت زیبا کردن دندان ها به ما معرفی شده اند. در این نوع مشگل ممکن است دندانهای بیمار نسبت به استخوان فک خیلی کوچک باشند که بین آنها فاصله میاندازد. همچنین ممکن است برخی دندانها از لثه بیرون نزنند یا زودتر بیفتند و یا اینکه کوچک تر از حد نرمال باشند بنابراین باعث میشود فضا در قوس دندانی زیاد تر باشد و دندانهای دیگر از هم فاصله بگیرند. مکیدن انگشت در کودکی نیز دلیل دیگری هست که فاصله بین دندان ها میاندازد و باعث میشود دندانها به سمت جلو رانده شوند و بینشان فاصله ایجاد شود. فشار زبان به دندانهای جلویی هم یک دلیل دیگردر هنگام غورت دادن غذا به تدریج باعث بیرون زدن دندانهای جلو و ایجاد فاصله میشود. در صورتی که فرنوم لبی بزرگ باشد بین دو دندان جلویی بیشتر حایل شده و فاصله ایجاد میکند.